narzędzia,  samoświadomość

Już jest! Darmowy E-BOOK!

Mam jasną misję. Chcę uczyć ludzi:


#jak dogadywać się z innymi
#jak porozumiewać się bez konfliktów
#jak jasno formułować swoje myśli
#w jaki sposób mówić o swoich potrzebach
#jak nawiązywać dobre relacje z innymi

Wierzę, że powyższe umiejętności sprawiają, że żyje nam się lepiej. Jednak, na bazie swojego doświadczenia wiem, jak trudne może być poprawne komunikowanie się, kiedy brak nam PEWNOŚCI SIEBIE.

W odpowiedzi na ten problem, postanowiłam podzielić się z Tobą moją historią. Kiedyś brak pewności siebie utrudniał mi normalne funkcjonowanie. Czułam się niekomfortowo w sytuacjach, w których miałam gdzieś zadzwonić, zagadać do obcej osoby czy zabrać głos podczas rozmowy w większej grupie osób.

Dlatego dzisiaj chciałam Ci przekazać DARMOWY PODRĘCZNIK w formie E-BOOKA, w którym prowadzę Cię przez 5 kroków budowania pewności siebie!

Dlaczego zdecydowałam się, aby przekazać Ci wiedzę za darmo?

Bo wiem jak trudno jest się przełamać. Wiem jak ważne jest, aby odbudowywać dzień po dniu swoją pewność siebie. Wiem jak brak pewności siebie utrudnia życie (byłam w tym miejscu!).

Dlatego właśnie, nie chcę, aby ktoś nie podjął próby pracy nad sobą ze względu na kwestie finansowe. Przekazuję Ci moje rady ZA DARMO. To tylko od Ciebie zależy, czy podejmiesz działanie, które pomoże Ci lepiej żyć w innymi.Uważasz ten artykuł za ciekawy?
Dobrzy ludzie dzielą się dobrem!

Facebook
Instagram
Twitter
LinkedIn
Google+
http://www.komunikatywna.pl/juz-jest-darmowy-e-book">

One Comment

  • Ada.rozanafontanna

    Jestem świeżo po lekturze e-booka Ani. Wczoraj go dostałam i wczoraj przeczytałam. Nie ma co czekać. To dawka solidnej wiedzy, opartej na doświadczeniu, która pomoże każdej niepewnej siebie osobie. Tak, jak pisze Ania – nie od razu zbudowano Kraków, ale trzeba najpierw podjąć decyzję a potem działania i krok po kroku budować swoją pewność siebie. Efekty przyjdą na pewno! 😊 Polecam Ada z bloga rozanafontanna.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Post okazał się pomocny? Wielcy ludzie dzielą się dobrem ;)